Sadržaj koji tražite je promenjen ili uklonjen. Pretražite našu ponudu kroz formu ispod.
Hotel Trendy Lara, otvoren 2016.
U samom centru Lare, na 50m od plaže, odlična povezanost sa centrom Antalije i poznatim tržnim centrima.
Hotel se nalazi u Hurgadi, 11km od centra Sakale. Jedan manji deo je sa koralnim grebenom, a veći deo kupališne zone je plitka voda.
Ovaj tematski hotel, čija je arhitektura inspirisana avionom Concord. Hotel se preporučuje gostima svih uzrasta, a u ponudi je nekoliko bazena, restorana i nekoliko barova.
Papillon Belvil je porodično odmaralište koje se nalazi na svojoj plaži okruženo palmama i vrtovima sa cvećem.
Ovaj porodični hotel se nalazi nedaleko od marine Port Ghalib koja je poznata po prelepom šetalištu, brojnim prodavnicama i dobrim restoranima.
Idealan hotel za sve koji žele da istražuju Alanju, jer se nalazi u samom centru grada.
Hotel se nalazi u Alanji, u regiji Oba. Idealan za one koji žele da uživaju u mirnom odmoru s lako dostupnim plažama.
Hotel se nalazi u prelepom prirodnom okruženju sa dosta zelenila. Gostima su na raspolaganju glavni restoran, dva à la carte restorana, nekoliko barova, bazen i Spa centar.
Hotel je dobar izbor za porodice sa decom, sa dnevnim raznovrsnim i zabavnim sadržajima za svaki uzrast, za decu tu su dečiji klub, aqua i luna park, bazeni.
Ovaj hotel je pravi izbor za urbaniji odmor, ali i sa prilikom za opuštanje na privatnoj peščanoj plaži.
Resort se prostire na 120.000m2. Ima 502 standardne sobe, 63 family i 18 Corner apartmana. VIP sobe su: 1 kraljevski apartman i 2 predsednička apartmana.Plaća se: čuvanje dece.
Hotel Nirvana Cosmopolitan je jedinstven objekat čiji se koncept usluge zasniva na zdravlju, opštem blagostanju organizma i upotrebi domaćih proizvoda.
Hotel se nalazi u regiji Çamyuva u Kemeru, na 65 km od Antalije. Okružen borovim šumama i jedinstvenim mediteranskim pejzažima hotel je odličan izbor kako za parove tako i za porodice sa decom.
Otvoren je cele godine, odlična usluga i pogled na ostrvo golubova i Kušadasi.
Trendy Perge Resort & Suites otvara se u maju 2026. i biće moderan hotel poznatog Trendy lanca. Do hotelske plaže dolazi se katamaranom, što je još jedna od atrakcija ovog objekta.
Nalazi se na samo par minuta šetnje od restorana, barova, prodavnica u Port Galibu. Arhitektura hotela je uređena u orijentalnom stilu.
Hotel Fame je gradski hotel koji, zahvaljujući svojoj lokaciji, predstavlja odgovarajući izbor za goste koji žele da budu u centru. Delimično je renoviran 2022. godine.
Hotel Golmar Beach se nalazi na jednoj od najlepših lokacija, u centru zaliva Ičmeler, na jednoj od najdužih privatnih plaža u regiji Ičmeler.
Hotel je otvoren 2006. godine, a delimično renoviran u periodu od 2016-2019.godine. U svom sastavu ima 366 soba raspoređenih u 3 zgrade (glavna zgrada i dve aneks zgrade).
Iberostar Averroes hotel pripada poznatom lancu hotela Iberostar. Hotel se nalazi u Yasmin Hammametu. Pored glavnog restorana gosti mogu uživati i u à la carte restoranima, kao i barovima.
Hotel Kirman Sidera se nalazi u regiji Okurcalar. Udaljen je oko 25km od Sidea, oko 33km od Alanje i oko 90km od aerodroma u Antaliji.
Ovaj hotel je odličan izbor za porodice sa decom, kao je gostima su na raspolaganju dva bazena na otvorenom, veliki broj aktivnosti i sportova na vodi, večernje animacije.
Smešten u predivnoj borovoj šumi, okružen netaknutom prirodom, ovaj hotel je idealan za sve koji žele da pobegnu u oazu mira.
Sirene Belek Hotel je pažljivo dizajniran hotel koji svojim gostima pruža odmor koji neće zaboraviti. Idealan je za medeni mesec ili uživanje cele porodice.
Swissotel Sharm El Sheikh je savršen izbor za luksuzan i dinamičan odmor – bilo da putujete kao porodica, par ili tražite Adults Only mir i sofisticiranost.
Hotel je odličan izbor za mlade jer je predviđen samo za odrasle 16+.
Hotel LTI Mahdia Beach izgrađen je 1997. a poslednji put je renoviran 2020. godine. Ima 420 soba raspoređenih u tri četvorospratne zgrade, od kojih su 2 sa liftom. Plaća se: čuvanje dece.
Hotel se nalazi na odličnoj lokaciji u samom Bodrumu, sa koje se pruža lep pogled na ostrvo Kos i čuvenu bodrumsku tvrđavu.
Tradicionalno odmaralište gde možete uživati u egipatskoj kulturi i tradiciji.
Solana by Yelken – mesto gde se udobnost i prijatan ambijent spajaju, nekada Yelken Mandalinci Spa & Wellness.
Manji hotel, modernog dizajna u nivou sa plažom. Nalazi se u mestu Torba, oko 10km od centra Bodruma.